Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Comuna Dumbrăveni cu domiciliul/sediu în județul Suceava, comuna Dumbrăveni, str. Calea Națională, nr.184, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “DEZVOLTARE REȚEA INTELIGENTĂ DE DISTRIBUȚIE A GAZELOR NATURALE ÎN COMUNA DUMBRĂVENI, JUDEȚUL SUCEAVA”, propus a fi amplasat în județul Suceava, comuna Dumbrăveni.

Informațiile privind proiectul propus/memoriul de prezentare pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Suceava str. Bistriței nr. 1A și la sediul Comunei Dumbrăveni în zilele de luni – vineri, între orele 9 – 14.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Suceava.