ANUNȚ PUBLIC PRIVIND DEPUNEREA SOLICITĂRII DE EMITERE A ACORDULUI DE MEDIU

COMUNA DUMBRĂVENI  cu sediu în com. Dumbrăveni , sat Dumbrăveni , str. Calea Națională. Nr. 2179, jud. Suceava, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru “ CONSTRUCȚIA DE LOCUINȚE PENTRU TINERI, DESTINATE ÎNCHIRIERII, REGIM DE ÎNĂLȚIME P+3E+M ȘI 20 UL ÎN COMUNA DUMBRĂVENI, SAT DUMBRĂVENI , JUD. SUCEAVA” propus a fi amplasat în com. Dumbrăveni, sat Dumbrăveni , jud. Suceava.

Informațiile privind proiectul propus/ memoriul de prezentare pot fi consultate la sediu Agenției pentru Protecția Mediului Suceava, din municipiu, strada Bistriței , nr. 1A și la sediu PRIMĂRIEI COMUNEI DUMBRĂVENI, din com. Dumbrăveni, sat Dumbrăveni, str. Calea națională, nr. 2179, jud Suceava, în zilele de luni-joi între orele 8-15 și vineri între orele 8-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Suceava.